Rekonstrukce 2021 – informace rodičům

Vzhledem k množícím se dotazům ohledně dlouhodobě plánované rekonstrukce naší mateřské školy, sdělujeme rámcové informace:

Od 3/2021 započne rekonstrukce 1. NP (bývalý Čtyřlístek, nyní kroužky) na budově U Kovárny.

Pravděpodobný scénář pro měsíce 3-4/2021:                                                     

Třídy MODRÁ a ORANŽOVÁ budou přemístěny na budovu Dělnická a děti rozděleny po skupinkách cca po 10 dětech i se svou kmenovou učitelkou:   

RŮŽOVÁ: 10 dětí z MODRÉ + uč. Polýnková

ČERVENÁ:  10 dětí z ORANŽOVÉ + uč. Runclová

ZELENÁ: 10 dětí z MODRÉ + řed. Řeháčková

ŽLUTÁ:   10 dětí z ORANŽOVÉ + uč. Vrbová

Od 5/2021 bude celá mateřská škola ZÁVAZNĚ (všech 6 tříd a školní výdejna) přemístěna do prostor ZÁKLADNÍ ŠKOLY NA PŘICHYSTALOVĚ ULICI (za Baumaxem), a to předběžně do termínu ukončení rekonstrukce 12/2021 až 1/2022.

Provozní doba bude zachována: 6:15 – 16:30, s tím, že případný převoz dětí bude zajištěn autobusy od mateřské školy Barevný svět Dělnická v době 7:30 a odpoledne příjezdem v 16:00 k mateřské škole Barevný svět Dělnická. (pevná doba bude upravena po zjištění zájmu ze strany rodičů)

Bude rozšířena kapacita mateřské školy o jednu třídu s počtem 22 dětí, vybavena novým nábytkem, sociálním zařízením, plošinou pro bezbariérový přístup, zahradními prvky na nově zrekonstruované části zahrady.

Ve všech prostorách bude vyměněno odpadní potrubí,  odvlhčeny sklepní prostory, proběhne výměna oken a dveří, instalace rekuperačních jednotek vzduchu, nově zbudovány sociální místnosti pro děti, opravena a zateplena střecha a závěrem potom zateplení celého objektu a nová barevná fasáda mateřské školy.

Věříme ve vaše pochopení, těšíme se a předem děkujeme za nabídnutou pomoc a spolupráci.

Případné další informace Vám budou postupně sdělovány.

Společně to zvládneme, kolektiv MŠ Barevný svět, Dělnická 17 B.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *