Na Přichystalce přichystáno

Informace k prázdninovému provozu
Provoz MŠ: v srpnu je od 9. do 27. 8. 6:15 – 16:30 na Přichystalově ulici č. 20 v budově základní školy. Nepleťte s Mateřskou školou Přichystalova. Budovu naleznete za Baumaxem přes koleje a do prava.
Strava: máte ji už všichni zaplacenu a odhlašování lze provést pouze přes naše učitelky na telefonech 585 241 001 nebo 733 324 413, případně na e-mail msdelnicka@seznam.cz. Stránky www.strava.cz nejsou funkční (naběhnou od září)! Případné přeplatky vám budou vráceny po vyúčtování na vaše účty.
Doprava: buď vlastní nebo objednanou autobusovou dopravou dle vašich nahlášených požadavků od MŠ Dělnická v 6:30 a 7:30, zpět od ZŠ Přichystalova ve 12:30, 15:15 a 16:15 k MŠ Dělnická, kde si včas vyzvednete děti.
Školné: za srpen se platí hotově a v přesné částce 340 Kč buď osobně na ZŠ Přichystalova paní zástupkyni Věře Pochylové nebo naší dozorující osobě v autobusu první den nástupu dítěte k docházce. Děti v posledním roce předškolního vzdělávání a děti s odkladem školné neplatí.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *